Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Matrix világítás...

Keeway Matrix világítás probléma, mi a hibája?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni Keeway matrix 2007-es évjáratú robogómmal kapcsolatban. A problémám úgy kezdődött, hogy a tompítottam kiégett. Ezután a távolságit használtam mivel nem volt időm kicserélnem a tompítottat. Azonban a tegnapi nap a fék és az indexeken kívül az összes helyzetjelző és a távolsági is kiégett elöl hátul. A kilométerórám digitális és szép kéken világítanak a ledek, ha a kapcsolót kapcsolom. Akkunál a fesz 13,5 maximum 14V. A terhelő ellenállás értéke többször mérve 6,2 6,3 és 6,4 ohm körül volt.

2014. okt. 8. 19:34
 1/1 Tomcsó válasza:

Szia, pont ugyanezzel küzdök (Yamaha BWS). A szervizes 15.000 Ft-os átvizsgálási és hiba megállapítási díj után kutakodok én is. Annyit már kiderítettem, hogy az index, fék lámpa és a duda az aksira van kötve azok azért nem égnek ki.

Én cseréltem fesz. szabályzót és egy hétig jó volt, majd ugyanúgy ellőtte az izzókat.

Kíváncsian várom a hozzáértők válaszát.

2014. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!