Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 2000-es évjáratú 2.4...

Audi a6 2000-es évjáratú 2.4 benzines quattro automata váltó felújítást veszprém megyében vagy környékén végez valaki?

Figyelt kérdés
csak olyan érdekelne aki garanciát is vállalna rá. amugy ez cirka mekkora összeg lenne? esetleg jobban járnék használt váltó vásárlással? még 1: alapjáraton az auto fordulata sokszor visszaesik ma pl annyira hogy szinte majdnem lefulladt.. tipp?? gyertyák újak számítógép nem jelzett hibát most rendeltem gyújtókábelokat mert észrevettem hogy be vannak tekerve szigetelőszalaggal gondolom sérültek.. esetleg gyújtótrafó?? ezeket tippként kaptam én sajna nem értek hozzá a szerelőm meg 1 hét múlva ér rá.. köszönet!

2014. okt. 9. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában mindenhol vállalnak rá garanciát, ahol szakszerű munkát végeznek és számlát is adnak. A többi helyet messziről érdemes elkerülni.

Mennyibe kerül? Általában 300 000 felett, attól függ mennyire nagy a gondja, szükséges-e szeleptömb csere, vagy épp a wandlert fel kell-e újítani.. A határ az szerintem olyan 5-600 000, de akkorra már kb mindent kicseréltek benne.


Használt automata? Lutri. Vagy sokáig jó vagy nem és általában ez sincs 100-150 000 alatt...

2014. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!