Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL ASTRA H 1.3 CDTI Cosmo-ba...

OPEL ASTRA H 1.3 CDTI Cosmo-ban sok a 180 EZER KM?

Figyelt kérdés
Szép állapotú az autó, 5 éves, viszont a km-t kicsit soknak találom. Ti hogyan gondoljátok?

2014. okt. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy használta az előző tulaj, és rendesen szervizelte-e. Ha főleg pályázott, és az olajcseréket betartotta, akkor simán jó lehet, de ha városban furikázott akkor lehetnek meglepetések.
2014. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt így elég nehéz kideríteni, mivel alapból magyar tulajdonosa volt, most meg egy használt-autó kereskedésben van. Tehát, ha a magyar utakat nézzük, akkor. . Viszont, valahogy abba se tudok hinni, hogy pl. egy 5-6 éves autóban, pl. csak 90 ezer km legyen.
2014. okt. 9. 22:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ára viszont kedvező, ezért gondolkodok rajta, de tanácstalan vagyok.
2014. okt. 9. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Az évente 36.000 km, biztosan nem városi forgalomból jött össze. Jó eséllyel céges autó volt, a használóját meg nem igen érdekelte, hogy mennyire nyomja neki az autópályán. Csábító lehet a kis motor, vélhetően kis fogyasztás, de ha korábban úgy akartak közlekedni vele, mint egy 3000 köbcentissel, akkor szívás.


Szerintem is sokat futott, ennyi éves korára 80.000 km bőven elég lenne. Nem venném meg.

2014. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát!
2014. okt. 9. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
6000 fordulaton? Sok.
2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok.

Nekem is Opel Astra H-m van, 1.7CDTI Cosmo. A Cosmon felül is mindent megrendeltek hozzá, amit csak lehetett: kanyarkövető bixenon fényszóró, CID-kijelzős navigáció, sport futómű, kapcsolható sport fokozattal, gyári tolatóradar, összes rendelhető légzsák, ülésfűtéses bőr belső, quickheat rendszer és még sorolhatnám...


Két éve vettem 7 évesen 174.000km-rel. 120.000-ig vezetve volt a szervizkönyv, 0km-es korától minden szervizszámla megvan, magyarországi üzembehelyezésű az autó. Egy használója volt az autónak, de céges vezérigazgatói kocsi volt.

2 év elteltével már 216.000km-nél tart a számláló. Az ég világon semmi gond nem volt vele. Folyamatosan autópályázok vele 130-140-es tempóval. Olajból egy decit nem fogyaszt, jól megy, erős, nyomatékos. A beltér is teljesen újszerű, nem foszlik sehol a bőrözés (ellenben a sok 120.000km-rel kínált társával).


Úgyhogy szerintem nem sok. Természetesen az autó előéletétől is függ. De ha nem gyilkolták, a turbó, injektorok és egyebek kibírnak vígan még egyszer ennyit, a blokk meg a sokszorosát. Persze ez az optimális eset, amiről írok.

Ami valószínű cserés lesz rövidesen és nem olcsó az a lendkerék, kuplung. Meg egyéb H Astrás apróságok, amik típushibák, de ezektől megállni alattad nem fog.

2014. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!