Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek, illetve,...

Mi a véleményetek, illetve, hogy tetszik az új VolksWagen Passat?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem egyedül az eleje nem tetszik. Tudom, hogy légellenállás, meg gyalogosvédelemre gyúrnak rá nagyon mostanság, de szerintem ennyire már nem kéne. Kifejezetten csúnya az eleje sztem. Amúgy baromi jól néz ki, sokkal jobban állna neki egy erőteljesebb, robosztusabb, magasabb orr rész.



2014. okt. 13. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas, német vagy akár egyben: unalmas német. A Passat CC külseje jobban tetszik.
2014. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
44 ezer euró egy felextrázott passatért? annyiért szerintem egy bmw 3 vagy a4 bőven jobb vétel (bár ezért a közel 14M forintért már elég jól felszerelt a6/bmw5/e merc is van). Ráadásul nekem nem is tetszik az eleje. A hátulja meg ugyan olyan mint a mostaninak.
2014. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A forma nekem tetszik, de más véleményt nem tudok mondani. Tervezem, hogy ha lesz a közeli városban lehetőség rá, elmegyek egy tesztvezetésre. Meglátjuk, mik lesznek a benyomások.
2014. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Szemből nézve minimalista, eltalált arányokkal, oldalról a szokásos dinamikus hatást keltő átlagosan németes limuzinforma, hátulról kidolgozatlan hatást kelt. Inkább az elejét emelném ki, mint jól sikerült részletet, és ahogy halad a tekintet a hátulja felé, egyre erősödik az az érzés, hogy az autó többi része már nem volt elég fontos a tervezőnek. De még így is jobban sikerült, mint a Passat B7.

Beszállva az előző Passatnál jobb, igényesebben megtervezett műszerfal és középkonzol, általában minőségibb beltér fogad.

Ez csak a magánvéleményem, másnak más a véleménye róla. Ezért létezik ezer autógyártó, közel tízezer autótípussal, hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt.

Elfogadnám, de én is drágállom.

2014. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszik! :)
2014. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!