Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

Csak nekem "nem szimpatikus",hogy nincs belsejéről kép?


2014. okt. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy olyan nagyon gáz lenne a belseje,szerintem inkább az a gond,hogy öregecske már.

Gondolom nem vagy tele lóvéval,de sajna az ilyen kocsinak ezeregy baja van már,mert 15 éves,és lesz folyamatosan.Csak nyeli a pénzt,és egyre értéktelenebb lesz.

Nekem is van egy 16 éves feliciám,akárhogy kímélem,minden egyre rosszabb rajta,nem akarok költeni rá,mert hónapról hónapra értéktelenebb.Talán az ér benne valamit,hogy pick up,és lehet vele dolgozni.

Bocs az ócsárlásért,ez csak az én véleményem.

2014. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik meg legalább nem kereskedős. Belsejét sztem nézd meg élőben, az képeken sokkal nehezebben látszik. Meg amúgy se nagy cucc. az összes ilyen G astra irtó fapados, lófsz sincs bennük. Még olyat se láttam h legalább napfényteteje lenne, nemtudom mifélék veszik ezeket. meg az a szín is, lemezfelni, 1.4 90 lóerővel komolyan nem tudom miféle ember veszi így ha van több milliója új autóra. Másrészről nézd meg sztem, csak szerviz mindenképp lássa ha vételről van szó. De rendesen ám. Szóval alulról meg minden. Am ennyiért teljesen ésszerű választás, végre valakinem BMW-t akar. és persze a kérdés h menyit fogyaszt, menyibe kerül fentartani, menyi a szervizköltségek
2014. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1.4 16v az egyik legmegbízhatóbb darab.

400.000 is kibír ha kell.

Olajat az 1.6-os eszi ez nem.

2014. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!