Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyomtáv szelesítőt akarok...

Nyomtáv szelesítőt akarok esztergálni 5x112-es osztókörrel és tehermentesítővel! Méretekre, műszaki rajzra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

NagyD,kisD,osztókör,furatD,magasság.


Ennyi elég.

2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Amúgy megnézném a helyedben,hogy Audihoz mit adnak,mennyiért. Lehet jobban jársz mielött jön a hús meg a leves... ;)
2014. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gyaksziról a raktárból birok anyagot szerválni szoval azzal nincs gond meg az esztergálással sem csak a méretekkel vagyok gondba hogy mekkora külső átmérő legyen mert az osztokör adott a furat adott meg a tehermentesítőt kell még kimérni...
2014. okt. 13. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz biztonságos, bár nem ismerlek hogy tudod megcsinálni, de inkább szerintem rendelj egyet netről vagy vegyél autósboltba.
2014. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd le a méreteket a kerékagyról ....
2014. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerék le...subler,papír,toll.
2014. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!