Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 éves manuális váltó felújít...

Nincki kérdése:

15 éves manuális váltó felújítást érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Van egy 99es F Asztrám 1.4 benzines, néhány sebességet nehezen vesz be főleg melegen, pedig már váltó olajat is töltöttem utána. Elgondolkodtam, hogy érdemes lenne-e felújíttatni? Mennyibe kerül kb. egy ilyen idős váltónál?

2014. okt. 14. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy az olajjal volt probléma?

Amúgy meg elviszed szervizbe, és kérsz egy árajánlatot.

2014. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meggondolandó a bontott. Persze az is lutri.
2014. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább néznék egy bontottat, ami jónak tűnik.
2014. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg inkább felújíttatnám, még ha többe is kerül valamivel, mert az legalább biztos jó lesz (persze nem olcsó kínai alkatrésszel kell csinálni), ha meg veszel egy bontottat, az is jó eséllyel futott 15-20 évet és az is bármikor tönkremehet.
2014. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szerelőhöz.Ne márkaszervízbe!Nekem a g astrám váltója vacakolt,már azt hittem cserés,meg kuplungtárcsát kell cserélni,aztán valami stiftet fillérekért kicseréltek és azóta jó...
2014. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!