Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az ami széthullhatott egy...

Mi az ami széthullhatott egy alig 10 ezer km-es kuplungban?

Figyelt kérdés

Egy 30 éves Audi 80 asról van szó. Fél éve, és alig 10 ezer km ezelőtt, komplett szerkezet, kinyomócsapágy, és kuplungtárcsa csere történt.

Most megint nem emel ki,mindent próbáltam már.

Ismét váltó le dolog lesz belőle.

De mégis mi elehet egy kuplungban az a gyenge alkatrész ami nem bít ki 10 ezer km-rt?!

ez nem fér a fejembe...

Ismerősöm opel astrája, 94 es évjárat, és még a gyri kuplungal üuzemel 230 EZEr km-rel.

Sőt az enyémből is még a gyári eredeti audi kuplungszerkezetet szedtük ki fél éve, amiban fél milio km biztos megvolt....

Csalódott vagyok...semmit sem sajnálok az autótól, és mégis cserben hagy...:/



2014. okt. 15. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Rég volt már nálam Audi 80-as, de annak nem olajos a kuplungja? Mert akkor elég sok minden szétmehetett!


Egyébként a mai anyagminőségről csak annyit, hogy nekem pl. fél éve kicserélt kerékcsapágyamat alig 30 ezer km. után most megint cserélni kellett...

:(

2014. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van belőle olaJOS IS, DE EZ BOWDENES...
2014. okt. 15. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!