Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó várárlás előtt állunk,...

Autó várárlás előtt állunk, tudnátok valami tippet, információt esetleg tapasztalatot is megosztani ezekről az autókról? (Audi, VW, Opel)

Figyelt kérdés
Nos Audi A4, A6 VW Passat, Opel Astra J, Insignia ezek amik úgy tetszenek kinézetre is. Évjárat 2006-tól, max. vételár 3 millió és csak kombi.

2014. okt. 16. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk Astra J van és nagyon jó! Kényelmes, jól is megy! Én ajánlom!
2014. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

A legfontosabbat kihagytad tezsókám, a Mergát! Merdzsót kő venni, mer azt a szeretetmanók rakják össze a csodagyárban.

Nézzed megfele eztetetet a hirdetést:

[link]

[link]

Ugye milyen szép mind ez a Merdzsó?

Na oszt ha megvan, elmész még Klapka bácsiho' vastag fuxért, oszt hawaii dídzséj, napszemüveg!

2014. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Astra jó választás.Passat is jó ha sima TDI.A PDTDI-s passatokat kerüld...
2014. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Passat is jó ha sima TDI.A PDTDI-s passatokat kerüld..."


Bszzus, olvastok valamit az oldalon, aztán beirjátok más válaszokra is, közben halvány lila gőzötök sincs az egészről!! 2000 után már egyáltalán nem is gyártottak 1.9-est csak PDTDI-ben, a sima TDI a múlté már, kész, vége, nem kell állandőan csak azt fújni.

Sőt 2006 után már az 1.9 PDTDI-it is kivonták a forgalomból, mármint a gyárban.

Tehát 2006 után VW-ból, Audiból jó eséllyel csak 2.0 TDI-it találsz, ami egyáltalán nem rossz, de 3 milláért Passatból talán 2008-2009-est is találsz, amikor már tökéletesitették a 2.0 TDI-t.

De az Opel is nagyon jó, abból fiatalabbat találsz 3 millióért.

2014. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Astrám van, dízel, 2006-os, de még az egyel régebbi szériás. Ez is már nagyon jó, én nagyon szeretem. Kényelmes, jól megy. Nagyon sok mindent tud, az ember ki se nézné belőle. Az újabb biztos, hogy nem lett rosszabb nála! :)

Insignia a munkahelyemen van, céges autó. Az sem rossz, szeretem vezetni. Ráadásul az biturbós, ami nálunk van.

A J Astrákat egyébként úgy tudom 2009-től gyártották.

2014. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A PDTDI nagyon jó motor, bár újabb évjáratoknál már inkább CR-t találsz. Egyébként mindegyik nagyon jó autó, én személy szerint A6-os Audit vennék, de abból is Quattro-t. Viszont ebből egy igen jó 4-5 millióba kerül, ha '06 utáni kell, persze ki lehet fogni 3-ért is, de az alkalmi vétel lesz.
2014. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen jók a PD TDI-k, HA:

Egy évben legalább 10.000km-t megteszel

Sokat Pályázol/nagyobb távokat teszel meg egyhuzamban

Odafigyelsz a motorra/turbóra(de ez más kocsinál is igaz)

Megbízható forrásból szerzed a gázolajat

2015. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!