Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Knight Rider (Kitt 2000)...

Knight Rider (Kitt 2000) világhírű autónak számít? A fiatalok miért nem ismerik?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy a Knight Rider világhírű autónak számít? A Pontiac Trans am 82 átalakított verzióra gondolok, nem a új Ford mustangra.

+ unokahúgom 13 éves és mikor mutattam neki Kittet képen azt nem mondta nem ismeri.



2014. okt. 17. 16:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja még ami lemaradt.

Ha egy ilyen autó menne az utcán megnéznék úgy mint egy Lamborghinit? Felismernék az emberek a autót?

2014. okt. 17. 16:14
 2/12 SunCityMyHome válasza:

Mikor az a sorozat ment,nem volt tele a TV minden félével,és az emberek feje sem.

Unoka húgod érthető hogy nem ismeri.

Szerintem megnéznék de max ugyanannyira,mint egy lambót.

De csak ha ugyanolyan.Kell a piros futófény az elejére!Azt mindenképp rakd rá!

2014. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, mivel a sorozat sem volt valami erős, akkor már inkább lee tábornok vagy delorien bár az a kocsi egy megbízhatatlan lom de a film nézhetőbb mint david fuselhoff alakítása
2014. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
A sorozat rajongóin kívül senkit nem érdekelne.
2014. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értem! Hát Én is a filmbéli autóra gondoltam!

Nekem nagyon tetszett a sorozat! :)

2014. okt. 17. 17:16
 6/12 dirtboy ***** válasza:
én megnézném azért de az ilyen autókkal az a gond hogy a sorozat alatt nem csak egy ilyen kocsi volt,tehát nem tudsz rá úgy nézni hogy na igen ezt néztem az xy sorozatban mert elhasználtak egy rakatot és ez csak egy ami épen maradt.
2014. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez is egy fajta meglátás ! Igen a ugrásoknál tört a kaszni az biztos :D
2014. okt. 17. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:

Aki 90után született az már lemaradt erről a sorozatról.

Tudod ismered a beszélő autót?? Kitt...

Hát tudod a beszéló autót a nigh kriderből. Kitt

Hát tudod azt a fekete autót aminek piros fény pásztáz az elején. Kitt... -Hát azta.....


http://www.youtube.com/watch?v=9_cOZpbtrfA

:D

2014. okt. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 1993-ban születtem de mégis ismerem, gyerekkoromban ezen a sorozatom nőttem fel! Bár akkor még óvodás voltam,4-5 éves lehettem szóval 97-98-ban tuti néztem a Dragon ball z mellet! Emlékszem hogy tetszett ! :D
2014. okt. 18. 07:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy öreg amerikai kocsi. Csak azért nézném meg, mert itthon nem sok ilyen van. És csak annyira nézném meg, mint a többi hasonlót. (1983-ban születtem.)
2014. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!