Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú autórádió lenne...

Milyen típusú autórádió lenne nekem jó?

Figyelt kérdés

Egy renault megane-om van gyári rádióval. Szeretnék bele egy usb-s rádiót. Most gyárilag van a kormányon ilyen szabályzó amivel a hangerőt illetve a mostaninak a kódját lehetett beírni. Manapság van ilyen rádió amit lehetne irányítani ezzel a gyári kapcsolóval? A csatlakozók ugyan olyanok elvileg, vagy mindenképp el kell vinnem szerelőhöz a csere miatt?

Tudnátok esetleg konkrét rádiókat ajánlani ami megfelel a feltételeknek?


Köszönöm a segítséget!



2014. okt. 18. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte bármelyik alap rádió tudja már ezt. Persze csak a nevesebb márkákról beszélek. Kenwood, Sony, Pioneer, Blaupunkt, LG, stb.


Nekem egy Sony DSX-A40ui márkájú USB-s rádióm van most a kocsiban, és ez is tudja ezt a funkciót.

2014. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

amelyikben van ilyen funkció ahhoz a leírásába be is írják hogy multikormány távvezérlés.

ha sok 10ezres fejegységet szeretnél venni akkor én a

-kenwood

-pioneer

-jvc

esetleg még a clarion termékeit ajánlom

2014. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!