Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális értéke egy jó...

Mennyi a reális értéke egy jó állapotban lévő Golf 4-esnek?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt vagyok, és megtetszettek a Golf 4-esek.

Az ember nem akar rossz minőségű autót venni, az újat meg nem engedhető meg magának. (legalább is én nem..)


Milyen árkategóriában mozognak azok a Golf 4-esek, amelyikek még nincsenek agyon hajtva és jónak mondhatók?



2014. okt. 18. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jól mondta, 700 ezerért 3-as Golf-ot venni ugyanolyan hülyeség, mint 1 millióért 4-est.
2014. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor mégis.. Mennyiért vennél 4-eset? 1.5 millióért?
2014. okt. 19. 10:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Írtam már: 7-800 ezer ezeknek a reális ár. Mégis csak egy 14-16 éves, átlagos autóról van szó. Az, hogy német, tartja magasabban az árát az átlagnál.
2014. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy ezt írtad. Csak vannak itt, akik meg mást írnak. Szóval mégsem tudja az ember, hogy mit is higgyen/gondoljon.
2014. okt. 19. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem válasszunk ketté két dolgot. Az egy dolog, hogy mennyi a szerintünk szubjektív reális ár és az is egy dolog mit mennyiért kínálnak, adnak el.


Szerintem sem ér egy G3 7kilót és én sem adnék másfél gurigát egy G4-ért. Ez a szubjektív része a dolognak.


Aztán meg lehet nézni a kínálatot, mennyiért hirdetnek autót. Aki megnézi a hahu-n, 500-tól 2 miskáig terjednek az árak. Általában az árra a minőség és állapot és kereslet/kínálat szerinti differenciálódás jellemező. Akinek van egy valósan keveset futott, nagyon jó állapotú Golfja az nem 657 000-ért fogja meghirdetni, hanem háromszor ennyiért. Ahhoz meg aztán oda lehet menni, hogy: " tesókám, mit engedsz a feléből" , elhajt a 'csába és nem fogja odaadni a 1,5 millára kirakott autóját 800 000-ért. Pedig szerintem - mint látjuk mások szerint sem - ér többet.


Aki meg kirakja 800-ba a G4-et és még enged is belőle egy 100-ast csak vidd el, attól meg hulladékot fogsz venni.

2014. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen 1,5 millióért hirdetett Golf 4-eseket szerinted megveszi valaki? Hirdetheti az idők végtelenségéig, akkor se fogja ennyiért eladni.
2014. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!