Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlagos állapotú Malaguti...

Egy átlagos állapotú Malaguti Ciak 50-estől mennyire elfogadható az 55-60 km/h közötti utazósebesség?

Figyelt kérdés

Az átlagos alatt azt értem, se új görgők, se új szíj, se blokkfúrás nem volt mostanában. Így vettem, én még nem csináltam rajta semmi javítást az elmúlt egy évben. Nem éreztem szükségét.

Szóval mennyire mondható jó értéknek ez az 55-60km/h? Ezt tartósan tudja, és messze nem csutkagáz (nem akarom széthajtani).


Hozzátartozik még a kérdéshez, hogy 100 kiló felett vagyok, szóval nem vagyok pehelysúlyú.



2014. okt. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes a te paramétereiddel
2014. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SMKP-val 40km/h a legnagyobb megengedett sebesség. Addig fogtok 55-60-70-nel rohangálni, amíg a vezír vérszemet kap és itt is olyan egyszerű görgős mérőpadok lesznek, mint Németországban.


Amúgy teljesen jó az a tempó egy 50-estől.

2014. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy 40 a megengedett. De aki ennyivel megy városban vagy városon kívül az 50-el illetve 90-el közlekedő kocsik között, nemcsak, hogy feltartja a forgalmat, de még veszélyezteti is magát. Egyszerűen letolják az útról.

indokolatlan a 40-es korlátozás, amikor az összes 50-es gép tud többel menni. Kérdem én: miért ne lehetne legalább 50-re megemelni ezt a szabályozást? A kocsik között városban ez lenne az ésszerű.

2014. okt. 18. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A jelenlegi végsebességének a 75-80%-a.
2014. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!