Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas a felicia 2-m alapjárata...

Mateo18 kérdése:

Magas a felicia 2-m alapjárata, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
98-as , mikor gázt adok neki majd elengedem a pedált lejjebb megy ugy 2 másodpercig utána mintha szép lassan gázt adnék neki valamennyit feljebb megy az alap és ugy marad , ha járatom kb 1percig néha magától leesik de utána egyből felpörög a motor és mindig ezvan 1hónapja vettem a kocsit már ilyen volt ,senki nem tudja mi a baja.

2014. okt. 21. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet az miatt mert valahol a rendszer fals levegőt szív,lehet alapjárati motor elkoszolódás én utóbbit tartom valószínűnek,persze ha a gép még esetlegesen karburátoros és nem például központi befecskendezéses vagy hengerenkénti akkor máshol keresendő a probléma
2014. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előbbi vagyok, ha fals levegőt szív vannak gócpontok csőcsatlakozásoknál hasonló, ehhez van direkt egy spré amivel bekell ezeket sorjában fújkodni és ha mégjobban emelkedik az alapjárat ott a gond, ha meg van benne alapjárati motor akkor kikell szedni és féktisztítóval jó alaposan kifújkodni a motor mozgó végét illetve a kis helyet kipucolni ahová beleűl
2014. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
injektoros a motor, már azt is hallottam hogy a számítógép vezérli az alapjáratot és nincs benne külön szabályzó ,nem nagyon értek a skodákhoz ,és olyan sprét hol lehet venni?
2014. okt. 23. 14:43
 4/5 anonim válasza:
Pont nekem is ez a problémám? hogy oldódott meg végül is ?
2015. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos sehogysem, cseréltem már pár dolgot de semmi változás , azt a sprayt meg nem tudtam beszerezni.
2015. nov. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!