Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy mitsubishi space...

Tibibubu kérdése:

Vettem egy mitsubishi space start.1.8-as.1999-es. Megkimélt állapotú.140000 km van benne. Még nem tudtam kiprobálni mert német rendszámos és nincs még müszakija. Mi a véleményetek maga az autóról? (egyébként 500 euroba került)

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy vettél egy autót látatlanban, amiről nem tudsz semmit. Ha felnézel a mobile-re, ennyiért odakint hulladékot árulnak. Ha ezt te úgy vetted, hogy már be is hozták neked... fú barátom :D


Munkatársamnak volt Space Star, igaz az 1.6-os volt. Sok baja nem volt vele.

2014. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek.

Amúgy nekem is egy ismerősömnek volt ilyenje és jó és megbízható. Csak ő másfél millióért vette.

Nem akarok szemét lenni, de 500 euróért lehet, hogy csak látszik megkímélt állapotúnak. Egy belső takarítás és egy polírozás csodákat művel az autóval. A km-nek sem hiszek, csak ha megvan a szervizkönyv és az hiteles, vezetett is és még papírok és számlák is ott vannak mellé.

A németből hozott eladásra szánt autókat a magyar eladók kötelezően visszatekerik. De a külföldi nepperek is szoktak tekerni, nagyon jól tudják ők azt, hogy itt a keleti országokban azt hiszik, hogy ők nem tekernek.

Vagy tartozás fejében adták oda és a többi költség volt 500 euró?

Azt kívánom, ennek ellenére sose legyen vele gond.

2014. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, csak olvasgattam utána, meg megnéztem párat a használt piacon. A megnézettek mindegyike többé-kevésbé rozsdásodott. A motorja kivétel nélkül az összes Mitsunak gyönyörűen járt, szerintem azzal nem lesz bajod. Ha jól tudom, renault váltó van bennük, amivel nem egy élmény a kapcsolás, de célnak megfelel. 260000-et futott Carismában már kissé sírt. Azt nem tudom, hogy ebben az 1.8-as az GDI? Az állítólag kényes motor, de nem tudom, hogy ezeket azzal szerelték-e.
2014. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én itt németben dolgozom.Itt van még mindig az auto.jovo heten akarom hazavinni.De nem találtam rozsdát rajta.Sajna ennyi pénzt tudtam autóra szánni.Otthon 600-ert mennek ezek.
2014. okt. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!