Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy Chevrolet...

Vásároltam egy Chevrolet Lacetti 1.6 Sedan autót, amin nem tudom bekapcsolni a klímát. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A keingetés a kocsiban megy, illetve az ablakfűtés is, de ha A/C gombot megnyomom akkor nem világit, viszont fűteni és hűteni manuálisan tudok tehát 1-4-ig tudom kapcsolni a ventillátort.

2014. okt. 25. 10:37
 1/5 anonim válasza:
Klíma nélküli autót vettél.
2014. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Mikor megvetted, nem nézted meg, hogy jó-e a klíma? Ha szerencséd van, akkor csak fel kell tölteni a rendszert, ha nincs akkor meg jó drága lesz.
2014. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a gomb benyomására nem világít, akkor jó esélyed van, hogy egy biztosíték vagy egy relé nem működik. Ha van érzéked hozzá, hajrá, ha nincs, irány egy szerelő. De legyél óvatos, mert át fognak vágni. Új kompresszor, stb. Én inkább azt javaslom, hogy először regisztrálj be egy márkafórumra, a márkatársak ingyen segíteni fognak a hibát megtalálni.
2014. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gáz van benne?
2014. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha a gomb benyomására nem világít, akkor jó esélyed van, hogy egy biztosíték vagy egy relé nem működik."


Vagy csak rafkósan kivették eladás előtt a klíma biztosítékát, mert a gázt már két éve elfosta a rendszer és így hátha nem derül ki :D

2014. okt. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!