Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetőantennát szerelnék fel az...

Tetőantennát szerelnék fel az Opel Astrámra, milyen vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Opel Astra F autóm. Kicseréltem benne a gyári rádiót, de a rádió alig szól, a CD-t szépen lehet hallgatni. Az Opel teleszkópos antennáját nem tudom teljesen kihúzni, mert akkor már kijön a helyéről az egész. Plusz az antennakábel csatlakozása sem teljesen olyan, mint az új rádióba kellene. Gondoltam szerelek rá valmilyen tetőantennát, a legtöbb kocsin ilyenek vannak, nem ilyen behemót teleszkópos, mint az Astra F-en. Nem tudom, hogy milyet vegyek? És ezekben már eleve van erősítő is? Meg még azt sem tudom, hogy hová lenne a legjobb felszerelni, elölre, vagy hátulra a tetőre, és nehéz a tetőkárpitot leszedni úgy, hogy vissza is tudjam rakni? Jó sok kérdés, segítsetek!
2014. okt. 26. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha gyárilag nincs kialakítva a tetőantenna helye, akkor macerás lesz! Állandó beázási gondok jöhetnek és a tetőkárpit leszedése és tökéletes visszarögzítése is bonyolult művelet! Én a sárvédőbe tenném.

[link]

2014. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először vegyél egy antenna csatlakozó átalakítót a jelenlegi antennád és a rádió közé. Ha még mindig nem jó, akkor vegyél egy belülről a szélvédőre ragasztható kivitelt. Ez a legegyszerűbb. Fölösleges a tetőre szerkesztgetni, ez régen volt divat.
2014. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!