Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb "50ccm-es"sup...

Tete0123 kérdése:

Melyik a legjobb "50ccm-es"supermoto, mint kényelem mint motorilag? Vagy tudtok-e olyan oldalt ahol ilyen véleményezések vannak?

Figyelt kérdés
Hát már nézegettem yamaha ból,derbi sanda,aprillióbol. Is. Csak kíváncsi vagyok hogy 'ti' mint tapasztaltabbak mit javasoltok.S mi a véleményetek a Generic trigger sm 50? Szerintetek jó választás volna? Előre köszi a válaszokat.

2014. okt. 26. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
legolcsóbb de legszarabb nyilván a generic, aprilia meg a yamaha csúcs kategória, de meg is kérik az árát, a derbiben meg ugyanaz a motor van mint az utóbbiakban, csak valamivel olcsóbbak, ár-érték arányban szerintem a derbi a legjobb
2014. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a husqvarna vélemény?
2014. okt. 27. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
sose hallottam 50-es Husqvarnáról, de amúgy is elég ritka, olyat ne keress ami ritka, mert ahhoz az alkatrész is ritka lesz...
2014. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Armand000 válasza:

Ha szereted az amerikai feelinget (kicsit iilúzióromboló a hangja a 2T miatt) akkor ajánlom az aprilia red rose 50-et (ugyan chopper).

Olasz gép, motorikailag remek,

Erős.

2019. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!