Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rárakom a gyújtást és kettőt...

Rárakom a gyújtást és kettőt sípol az autó, miért? Tovább

Figyelt kérdés
Ma volt először ilyen, hogy reggel megyek le az autóhoz és látom be vannak fagyva az ablakok, és mikor ráraktam a gyújtást akkor hallottam hogy kétszer egymás után sípol az autó, és ennyi volt.. később délután fele a melegben már nem csinálta ezt.. mi lehet az? miért csinálta?

2014. okt. 28. 15:29
 1/7 A kérdező kommentje:
BMW e36 320i - ról lenne szó ! ! ! elfelejtettem hozzáírni
2014. okt. 28. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:
műszerfalat figyeld majd holnap reggel, hogy milyen - nem szokásos - lámpa gyullad ki közben (enyém nem BMV, de éppen ma reggel így jelezte, hogy most már qrva szomjas, irány a benzinkút)
2014. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelmeztetett,hogy ma gyúrni kell menni vazze.
2014. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néztem reggel, de nem észleltem semmi különöset
2014. okt. 28. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Golf 4 csinálta ezt amikor az akumlátor nem tudott elegendő energiát leadni,hogy meghajtsa az önindítót.Rádió ,lámpák,ablakok minden működött normálisan csak nem indult az autó :D
2014. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem nincs nagy gond!


Azért sípolt 2-t mert 3 fok alá csökkent a hőmérséklet. Ez azért van, mert figyelmeztet téged, hogy fagyos lehet az út! A mi kocsink is szokta jelezni 1 "közepes" hosszúságú sípolással, és ezzel az üzenettel: Risk of black ice! (Fekete jég veszély) Ne aggódj! Ha nem villan fel semmilyen visszajelző lámpa, csak sípol akkor szerintem nincs baj. Délután azért nem sípolt, mert melegebb volt 3 foknál, így már valószínűbb, hogy a kocsid lényegében csak a fagyos útra figyelmeztet.

2014. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!!! :) munkatársam is ilyesmit mondott, akkor szerintem is ezért sípolt! köszönöm!!
2014. okt. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!