Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy Simsont. A...

Vásároltam egy Simsont. A sebváltóolajam ronda világos híg kakaó jellegű?

Figyelt kérdés
Lecseréltem, friss sebváltóolajat tettem bele.Azóta elmotoroztam kb. egy tank benzint, lecsekkoltam, újra híg kakaó állagú.Most újra lecseréltem megint.Mi lehet a baj?Indulni indul (mindíg), megy mint a veszedelem (70es /Babetta gyújtással).

2014. okt. 31. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Te aztán SUFNITUNING vagy. Persze azoknak jól jössz akik ebből élnek. Honnan tudod hogy, hogy kell kinézni a váltóolajnak.?
2014. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első arra céloz, hogy jóvanazúgy, szóval "kakaó" állagúnak kell lennie. :D
2014. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még mindíg várom a HASZNOS tanácsokat!

Nem sufnituningról van szó.....

Elmúltam 37 éves, volt pár Simsonom, a váltóolajnak leeresztéskor nem ilyennek kell lennie.....

2014. okt. 31. 09:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg felvizesedett. Az enyémből is ilyen undorító emulziót eresztettem le, miután megvettem. Azóta évente cserélem és mindig tiszta olaj jön le belőle. Szerintem az lehetett a gond hogy a blokkban ami maradt olaj, az épp elég volt ahhoz hogy a friss olajat is még összeba...a.

Vedd le a deknit és amennyire bírod folyasd ki belőle az olajat, illetve ahol hozzáférsz törölgesd ki belőle.

2014. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában két hülye után érkezik a jó válasz...xD

Felvizesedett,jól írja az utolsó.

Én is így jártam,pont valamelyik nap,esett pár csepp eső a deknibe,és felhabosodott tőle az új olaj..

2014. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy a ..szomba tud pár csepp eső esni a deknibe?


Valaki írja már le hogy hol tud eső szivárogni a blokkba, deknibe mert ugyebár az tömítéssel van összerakva és a kihajtásoknál pedig szimering van ami még nyomásnak is ellenáll.

2014. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beöntő kupaknál például.
2014. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy eddig egyikőtök sem mondta ezt hibaforrásként.

Amúgy meg szerintem ott tuti nem ázik be már csak azért sem mert mikor az enyémet szétkaptam, akkor a deknit kimostam benzinnel és nem folyt ki a kupaknál.

2014. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!