Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Polski Fiat 126

VW Bogár/Kaefer

Esetleg egyéb régi kisautókat ha tudtok ajánlani, kacsa vagy fiat 500 lenne a példa de azért maradjunk 1 millió alatt



2014. nov. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

2 ill 4 ütemű trabant??

de miért akarsz régi kis autót venni? ennyi pénzből már valami 10 éves modernebb tágasabb kocsit is vehetnél, ami nem csak 2 embernek elég, hanem egy hosszabb útra is kényelmes és még a csomagoknak is akad benne hely.

2014. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy bogárral szerintem jobban kijössz, mert több hozzá az alkatrèsz, tágasabb is, mint a fennt leírottak.

#1 lehet hobbiként akar a kérdező venni egy ilyet, majd felújítani!

2014. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy régi Mini? Szerintem egyedibb, mint egy Bogár és pláne egyedibb egy kispóktól. Még nem érte el azt a kort, hogy különleges legyen, ma még inkább a csórók kocsija.
2014. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Valóban hobby célra kell. Hosszabb utakra van egy 4 hònapos új Ford Focus. Ez csak olyan talàlkozókra elmegyek, kocsikàzok, ide oda elugrok(30-50km max) kocsi lenne.
2014. nov. 1. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a régi Mini lenne a jó választás, nagyon feelinges kis járgány, és még vezetni és élvezetesebb, mint egy bogarat vagy kispolákot. Ha találsz egy eredeti Mini Cooper-t az megéri a fáradozást, és ki fog tűnni a többi felsorolt kocsi közül bármilyen találkozón.
2014. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen találkozókra akarsz menni? Annak megfelelően vegyél autót szerintem. Ezeket max egy nagy veterántalálkozón tudom elképzelni, de azt jobb ha tudod, hogy a kispók gyártásával a 90-es évek elején álltak le, úgyhogy ugyan van belőle veterán korú, azért az mégsem az igazi.
2014. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a 126Club minden évben megrendezi a találkozót, bogártalálkozó is szintén van minden évben.
2014. nov. 3. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

A Bogár jó, egy igazi kult autó, de pont emiatt minden drága hozzá, meg persze maga az autó is drága. De veteránautózni, autóbuzériázni nagyon jó, tényleg egy igazi legenda. Főleg a ponyvatetős, de az tényleg ritka mint a fehér holló.

A Polskit inkább a telepi suttyók veszik ma már, kevesen csinálnak belőle autentikus, szép autót. Szerintem ha klubéletet akarsz élni, ne Polskiban gondolkodj.

A Kacsa meg a Fiat 500 is poén, de ezek sem olcsók, főleg a szép állapotúak, de a Fiatnál legalább van közösségi háttér.

Szóval, szerintem Bogár.

2014. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!