Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson kilóméter óra?

Simson kilóméter óra?

Figyelt kérdés
Sismon Star és a Jawa Mustang kilométer órájának az áttétele megegyezik? Nézegettem neten, és nekem úgy tűnik csak a számlap színe más. Tehát az a kérdés ha belerakom jól fog mérni? (mint egy Simson óra) Mielőtt kérdezitek hogy miért nem Simsont rakok bele, azért mert a Simson 12000 a Mustang meg 2000.

2014. nov. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor a Hercules Sprint motoromon tönkrement a kilóméteróra, tettem rá egy pofásan kinéző riasztóval is ellátott digitális kerékpár kilóméterórát. Arra kellett ügyelni, hogy a jeladó kerületi sebessége ne legyen túl nagy, ezért közel kellett elhelyezni a kerék tengelyéhez. Különben 60 km/h felett már nem adott volna jelet az érzékelőfejnek, túl gyorsan repült volna el mellette. Ja és akkoriban csak ezer Ft volt. Egy szerviz hozatott volna rá eredeti mechanikusat is mindössze 16 ezer Ft-ért.
2014. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisvuk29 ***** válasza:

Én úgy emlékszem a mustang más áttételű volt

Az tuti hogy a lánckerék más rajta

De én inkább ndk-s vagyok egy jawa-s lehet többet tud segíteni

de én az eredeti alkatrészekben bízom

bontót nem néztél még?

2014. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha bontó akkor nekem első sorban az xmotor jön szóba. Most nemrég is rendeltem tőlük 2 napon belül ki is küldték.
2014. nov. 1. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy azt néztem hogy a számlap ugyan az, csak simónál sárga (fehér), Mustangnál fekete. Két képen látszik

[link]

[link]

2014. nov. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!