Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros kesztyűt...

Milyen motoros kesztyűt ajánlotok legfeljebb 25 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nyári kesztyűre lenne szükségem, mit javasoltok?

2014. nov. 2. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen motorra kell? Bőr vagy textil/cordura kesztyűre gondoltál?
2014. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj meg a buta kérdésért, de miben más egy textil/cordura és egy bőr között?

Lehet viccesnek hangzik, de egy robogóra kell. Amúgy nem mindegy, hogy egy túrán vagy egy robogón használom?

2014. nov. 2. 21:59
 3/8 A kérdező kommentje:
* a között nem akart volna ott lenni.
2014. nov. 2. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
shox knight
2014. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha már Shox, akkor a Streetline-t nézegettem.
2014. nov. 2. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:

A jó minőségű bőr védőfelszerelés általánosságban még mindig a legbiztonságosabb, de vannak hátrányai:


- (általában) kényelmetlenebb a szövet / corunál

- Vizet nem tolerálja

- Nyáron meleg, mert nehezen szellőzik, télen viszont hideg, mert általában nem bélelt


Egy robogón nem olyan szögben fogja a kezed a kormányt, másképp tartod a csuklódat, ezért nem mindegy, hogy milyen kesztyűt választasz.

2014. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen protektoros bőrkesztyűt vegyél. Nagyon érdemes olyat, ami a csuklót is védi. Én Euromotornál vettem a kesztyűmet. Érdemes oda bemenni és végigpróbálni őket. Nagyon egyedi mindenkinek a keze, így nem tudni, hogy neked melyik lesz kényelmes. Shox hasonló, oda is mehetsz próbálgatni.
2014. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem Streetline-t, hanem Speedline-t nézegettem a Shoxnál.

Superzone-ban találtam Arlen Ness-t:

[link]

Szellőzőkkel egy bőr a legjobb, ha jól gondolom, nem? Hamarosan váltani fogok váltós motorra, de szeretném, ha addig kényelmes maradna, mert még nem tudom, hogy pontosan mikor.

2014. nov. 3. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!