Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Rav4 benzinesben nincs...

Toyota Rav4 benzinesben nincs TURBÓ?

Figyelt kérdés

Toyota - RAV 4 II - 2.0 i 16V (5 dr) (150 Hp) - re gondolok

A dieseles 116 ló erősben van, de a 150 lovas benziről azt halottam hogy nincs benne turbó.



2014. nov. 3. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
aztán,eggyel kevesebb alkatrész ami elromolhat,nem baj az ha nincs,
2014. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, szívó benzines.
2014. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! hát igen nem romlik el legalább. de akkor hogyhogy a 150 lovas Rav csak 1 másodpercel lasabban gyorsul mind a 150 lovas Superb I ?

Úgy tudom a turbo sokat tesz, de itt nem sok a különbség.

Superb 0-100 km/h-re 9.5

Rav4 0-100 km/h-re 10.6


(csak azért hoztam fel mert Superb van apunak, én meg Rav4 et szeretnék nyáron venni)

2014. nov. 3. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
súly, váltóáttétel?
2014. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. [link]

2. [link]

2014. nov. 3. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

" de akkor hogyhogy a 150 lovas Rav csak 1 másodpercel lasabban gyorsul mind a 150 lovas Superb I ? "


Neked nem huzigálja alá pirossal amit írsz? :D


Hogyhogy, csak minimálisan gyorsul lassabban? Úgy, hogy a gyorsulás nem (csak) a motorra aggatott sallangoktól függ, hanem legfőképp a teljesítménytől. Mivel az egyezik, így két egyforma autó esetén nem lesz különbség.


Kivéve, ha az egyiknek sokkal rövidebb a váltója, fél méterrel magasabb és terepgumik vannak rajta, mint például a RAV4 esetében :D

2014. nov. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!