Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legelső autót vásárolnék....

Legelső autót vásárolnék. Milyet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat költeni rá, lényegében arra kellene, hogy munkába járjak vele ami napi kb 10 km oda-vissza és hétvégén városba bemenni ami max 20-30 km.


120 eFt-nál többet nem költenék autóra + átiratás, biztosítás, javítattási költségek.


Öregebb autókat néztem, Lada vagy akármi más.

Mit tudtok javasolni? Milyen autó megbízható?

Nem hagy cserben? Nem kell, hogy száguldozzak vele.


2014. nov. 3. 15:52
1 2
 1/11 petizacc ***** válasza:
Hát ennyiért legelőbb semmilyent, de ha mégis az minden lesz csak nem megbízható.
2014. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ez szinte lehetetlen. Én 200ezerből szeretnék venni kocsit és az átírásnak kellene még beleférni, de így is eléggé leszűkül a választék. Pedig én a 200ezerbe a szervízelést bele sem számoltam. Te max 80ezret adnál a kocsiért, amiből csak régi szoci autókat kapsz, abból is a leharcoltabbakat. Legjobban akkor jársz, ha veszel egy robogót, ép eszű ember nem ad el olyan kocsit, ami évi 6-8 ezer km-t hiba nélkül megbízhatóan elfut. De azért sok sikert hozzá.
2014. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de miért itt kérdezed?? Hahu-ra beírod az igényeket aztán csemegézel a választékból. Ennyi pénzért az a lényeg hogy legyen rajta műszaki meg ne okádja a füstöt. Rozsda esztétika, beltér ,futómű lényegtelen , motor váltó bírja. Lada vagy valami régi kiskocsi
2014. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Félreértés tötént. 120-ért néztem autó.

Plusz ezek a költségek amelyeket nem lehet kikerülni: átiratás, biztosítás, javítattási ktg-ek.


Jó autó kell olcsón :D

2014. nov. 3. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Tessék ,még az átírást is megspórolod: [link]
2014. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ilyen összegben, jó és megbízható autót nem fogsz találni! Költs rá többet és kevesebbet kell ráfordítanod.
2014. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyiért, normális kocsi nem igazán kapsz. (120e ft-átíratás...)


Kb akkor van, 80ezred autóra. Skodákat adják ennyiért, kis polski, yugo, zastava. aztán kifújt kb...

2014. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2014. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
[link] na ez popec felenk ennel dragabbak
2014. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2014. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!