Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megállítanak 70 ccm robogóv...

Ha megállítanak 70 ccm robogóval, AM kategóriás jogsival, észreveszi a rendőr?

Figyelt kérdés
Tehát ha én egy 70 ccm-es Malaguti f12-vel közlekedek és ha megállít a rendőr ő meg tudja valahogyan állapítani hogy nem 50-es hanem egy 70-es malossi replica henger van rajta? Vagy ezzel nem is foglalkozik csak a Gilera runnernél ahol ugyanúgy néz ki a 180 és az 50 ccm-es?

2014. nov. 3. 18:15
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Ha nagyon akarja, simán.
2014. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még nem találkoztam olyannal akit 70-es henger miatt kaptak volna el, olyannal igen, aki 125-össel ment kamu papírokkal... a 70-es henger kívülről tök ugyanakkora mint az 50-es, csak ne legyen ráírva, hogy nagyobb
2014. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekiáll lebontani a sisaktartót? Ez nrm kamupapíros, eredeti csak a henger más.
2014. nov. 3. 20:10
 4/4 anonim válasza:
Nem fog lebontani semmit. Bevizsgálásra tudja küldeni, ahol megállapíthatják hogy hány ccm. Ha kiderül hogy 70 ccm, és a biztosításba 50ccm szerepel akkor valamilyen okirathamisítás, ha a kis táblán, ami szerintem robogón már nincs, mint pl egy simsonon a kormánynál 50ccm van írva és 70ccm-es a robogó az egyedi azonosítójel meghamísítása.
2014. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!