Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feleségem 2007-es 5 ajtós...

Feleségem 2007-es 5 ajtós Chevrolet Aveo-jába belementek hátulról, külső sérülésnek nincs nyoma, de azóta az 5. ajtó, a csomagtartó csak nagyon nehezen, csapkodással csukható. Vissza lehetne valahogy állítani?

Figyelt kérdés
Nézegettem, nem láttam semmit, ami tört/sérült/húzódott volna.
2014. nov. 4. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek szemmel nem látható deformálódások, amik miatt az illesztések már nem zárnak.
2014. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor maga a zár tud elfintulni egy kicsit. Ha csak kis mértékben mozdult el az könnyen orvosolható, ha nagy mértékben akkor lehet, hogy zárat kell cserélni. De gondolom csak kis probléma lehet ha az autón nincsenek sérülések.
2014. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy ne látszódna az ütközés nyoma, ne horpadt, vagy tört volna a lökhárító. Ha olyan enyhe volt az ütközés, hogy nincs látható nyoma, akkor láthatatlan sérülések sincsenek. Lehet, hogy csak egy kis koccanás volt, az ajtók meg eddig is így csukódtak. Csak most beleképzelitek a dolgot. Az autók ajtaja alap esetben is becsapással záródik :)
2014. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Létezik ilyen. Én egyszer nekitolattam egy parkoló autónak úgy hogy az enyémen egy karcolás sem volt, de a másik autónak bal hátsó ajtót kellett cserélni kompletten...

Biztos nem gyakori történés az ilyen de megeshet...

2014. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, h belémjöttek hátulról, de nekem volt vonóhorgom így csak eltolt.

Mikor kiszálltam azt vártam volna, h összetört a másik, de egy karcolás nem volt rajta.

2014. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem Szombathelyen történt ez az eset a Tesconál?
2014. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem Szombathelyen, Bp-en. Nem csak beképzeljük, a baleset előtt közvetlenül jó volt, utána már nem. És tényleg nincs külső sérülés.
2014. nov. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!