Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni. Suzuki...

Autót szeretnék venni. Suzuki SX4 vagy Ignis vétele lenne jobb döntés? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Suzuki SX4 eset benzines 1.5 ös motorral vagy diesel 1.9 es motorral érdemesebb venni? Válaszod kérlek indokold. Suzuki Ignis 1.3 as motorral jobb döntés mint az SX4 1.5 /1.9 motorral? Sokat használom utánfutóval a kocsit. Sokszor megyek ki a határba, földekre (tarlóra bálahordás miatt). Ezt figyelembe véve írják le véleményüket. A suzuki ignis hasmagassága mekkora? A suzuki sx4 hasmagassága mekkora?

#Suzuki #Ignis #Suzuki SX4 #suzuki sx4 1.9 ddis
2014. nov. 5. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
1.3 motorral akarsz bálát hordani? Remélem körbála.
2014. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen az SX4-et ajánlom. Szerintem sokkal jobban néz ki kívül-belül, mivel "terepjáró" a hasmagassággal sincs probléma. Én az 1.5-ös benzinessel venném, mert 10 ezrenként olajat, 105 ezrenként gyertyát cserélsz benne és ennyi az összes karbantartása.
2014. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tök mindegy mit veszel csak NE dízelt...
2014. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Ignis igénytelenebb, egyszerűbb, végül is egy modellciklussal korábbi gyártmány. Melózós autónak inkább azt venném, kevésbé félti az ember. A faékegyszerű merev hátsó híd is ráz, de többet kibít.

Ha rajtam állna, határba, földekre az 1.5 4x4 Ignist venném.

2014. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő volt/van a családban és hibátlanul teljesítenek, bár nem a tiédhez hasonló körülmények között. Én az sx4et ajánlanám, sokkal korszerűbb és az ignissel szemben stabilabb, nem olyan pattogós a rugózás.
2014. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, eddigi válaszaitokat. Nem kell szerintem alábecsülni az ignist 1.3 as motorral. Szerintem az is elviszi azt a bála mennyiséget mint a jelenlegi skoda felicia 1.3 asom. Számomra a motor egyszerűsége megbízhatósága elnyűhetetlensége a hasmagasság és futómű strapabíró képessége a legfontosabb szempont. Melyik autó a magasabb hasmagasság szempontjából? Hány cm különbség van köztük?
2014. nov. 6. 06:55
 7/10 Gábor t ***** válasza:
Szia az ignis 17 cm
2014. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát! Akkor ezek szerint kb. egy magas az sx4 gyel mert arról azt találtam hogy 17,5. Nekem szemre az ignis magasabbnak tűnt vagy 2-3 cm rel de ezek szerint tévedtem
2014. nov. 9. 00:47
 9/10 Gábor t ***** válasza:

Ha terep a cél akkor inkább ignis, lehet hogy haza beszélek de olcsóbb vontatni mindegyikkel lehet ugyanúgy.

az alkatrészei is olcsobbak (mentem vele erdőben nyikorogtak rajta a faágak-tüskék és csak nevettem :)

Egy ismerősnél van dachia daster , azt mondta azért vette mert nem kell sajnálni , hátha meg felel az is .. persze ő is terepen használja.

2014. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gábor t ***** válasza:
És még egy dolog nem a hasa, hanem a lengőkarok érnek le elösszőr
2014. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!