Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50 miért forralja...

Feco14 kérdése:

Aprilia rs 50 miért forralja a vizet?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy aprilia rs 50-em és az a baj,hogy nagyon melegíti a vizet minarelli am 5-ös blokk van benne.Termosztát ki van szedve,hűtőt kifújtúk mert tele volt minden vacakkal át se ment rajta a levegő,vízpumpát megnéztük és a szimering nem kopott forog is ahogy azt kell a vizet is nyomja.Airsal henger van rajta elviekben 70-es de én ezt nem tudom mert úgy megy mint egy sima 50-es csak nem 10-ezret forog hanem kényelmesen a 11 ha kell leforogja az órát.Haverom sima standart 50-es rs-e hasonlóan megy meg fogyasztani is nagyon keveset fogyaszt szóval tuti nem 70-es.A lényeg az hogy szerintetek mi lehet a baj ?

2014. nov. 8. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek amiket leírtál jók, akkor 2 lehetőség van. 1. nem mész gyorsan hogy a hűtő letudjon szépen hűlni. Vagy megvan furatva a blokk és azért melegedik olyan gyorsan.
2014. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
am5 blokk tehát nyomatékszegény forgatni kell és én amúgy sem bírom ki hogy ne tehát az sebesség az meg van :D és utánna néztem az airsal felirat felett van egy kis M betű godolom az arra utal hogy medium azaz közepes ebből adódóan egy 70-es airsal van rajta csak 12-a a porlasztó és nem érződik sajna :/ de ettől függetlenül is eléggé melegíti ahhoz képest és nem egy nem két embert ismerek akiknek 70-es és nekik nem forralja a vizet még nyáron 30 fokba se.Szóval a vízpumpát fel fogom újítani és ha még mindig nagyon melegszik lehet hogy 125-ös hűtőjét fogom belerakni.Szerinted ?
2014. nov. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!