Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és kb mennyiért lehet...

Hol és kb mennyiért lehet csináltatni kipuff rendszert?

Figyelt kérdés

TDi III-mas golfomhoz szeretnék majd csináltatni egy 60-as kipuff rendszert..Úgytudom sima cső kell végig..

Mély-öblös hangot szeretnék neki..Valaki tud erre valami biztos megoldást?

Ezt olvastam.:


"100-as átmérõjû dobot csináltass, 76-85-ös kiömlõ csõvel(vég kialakítása szabadon választható), érdemes perforált csövet tenni bele és a csõ és a ház közé kõzet,vagy üveggyapotot... "


Szóval,végig 60-as cső,100-as dob,és abból jön ki a kipufogó vége ami 75-85-ös..az utána következőket nem igazán értem..

Hova kell perforált cső?

Hova kell az üveggyapotot tenni?

Nem igazán értek ehhez szóval légyszi ne oltogassatok..



2014. nov. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"Úgytudom sima cső kell végig.. "


Ha smoke&sárm tag vagy és kormolni akarsz, akkor igen. Ha normális közlekedő akkor azért kell oda még egy két dob, esetleg katalizátor.. :D


A fenti leírásban szereplő "dob" az úgy nézne ki, hogy a 60-cső egy szakaszon lyukacsos lenne, arra dobnának némi gyapotot és arra húznának egy palástot ami tulajdonképpen a 100-as dob lesz. Ez valami tuning hangcsillapító megoldás..


Ha beírod a gugliba a településedet, vagy egy közeli nagyvárost és a kipufogó szót akkor biztos ki fog dobni néhány céget, akik kipufogóval foglalkoznak, akár helyben le is gyártják neked a rendszert.

2014. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.!

Nem a kormolás lenne a fő,hanem a hang amit írtam fentebb is.:)

Várom a többi választ aki látott/ csinált már hasonlót..

2014. nov. 9. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó hangot akarsz, felejtsd el a TDI traktort, és szerezz be egy gyári VR6-os Golf-ot. Annak jó lesz a hangja alapból.

Dízel kocsira és nem tennék kipuff rendszert, a zakatolást úgyse nyomja el.

2014. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Golf3ból volt 110 lovas? A VGT-s dízeleknek azért lehet egész tűrhető hangot fabrikálni :)
2014. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!