Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson MZA belső rezós kipufog...

Simson MZA belső rezós kipufogónak van valami előnye?

Figyelt kérdés
Esetleg csak egy burkolt gagyirezó?
2014. nov. 9. 19:13
 1/1 joco5582 ***** válasza:

Van aki már megválaszolta úgy emlékszem, de ha segít leírom a tapasztalataimat.

Nekem egy házi netről rendelt kipum volt elsőnek. Tényleg nagyon jól ment tőle a motor, de a rezó hangja nekem bántó volt. És nem utólsósorban feltűnést keltett.

Aztán vettem egy belsőrezós 32-es könyökátmérős kiput. A hang pont ugyanolyan lett mint egy gyári Simsonnál, de már közel se forgott annyit a motor.

Nem bánom, mert a mindennapokban ezzel jobban elvegyülök a forgalomban. Gyári dobbal nem tudtam összehasonlítani, viszont egészen biztosan dob a teljesítményen.

Ahogy látom, az MZA az apróhirdetésekben kapható Magyar között semi különbség nincs. Azt is megkockáztatom ugyanaz, csak az MZA drágább. Van magyar aprós is, és van sajátkezűleg Németországból vett is, én nem láttam különbséget.

2014. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!