Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Festett már valaki műanyag...

Festett már valaki műanyag karosszéria elemet vízbázisú festékkel?

Figyelt kérdés

Kissé összetörtem a lökhárítómat. haverom műanyagozik, szépen megcsinálta, de magam fényezném le, mivel a fényező 25e Ft-ért vállalná. Öreg autóról van szó, nem kell neki profi fényezés, elég lenne az a minőség amit magam produkálok a garázsban. Tavaly az egyik sárvédőt is magam festettem és a néhány apró porszemtől eltekintve más hiba nem is lett benne. Ehhez az autóhoz ez bőven belefér.

Szóval, vízbázisú festéket adtak a boltban (autófestékkel foglalkozó bolt) és kaptam hozzá kétkomponensű lakkot is.

A lökhárítóra műanyaghoz való szórógittet vittem fel, vizesen szépen átcsiszoltam. Kell még valami? Alapozó, ilyesmi? Vizbázisú festékkel mi a festés menete, kell e több réteg, mennyi a rétegek közötti idő? Mikor vihetem fel a lakkot?

Tényleg csak olyan válaszoljon már aki tudja is a választ vagy van tapasztalata. A "szerintem" tipusú válaszokat légyszi ne, az nem segít.

Köszi



2014. nov. 10. 08:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!