Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha venni akarok az autómba...

Ha venni akarok az autómba ajtózárat, bármelyik évjáratú kocsiból jó?

Figyelt kérdés
Természetesen bontóból akarok venni.Az egyik helyen kérdik az alvázszámot is,másik helyen meg semmit.Vegyek inkább inkább egy komplett ajtót?
2014. nov. 11. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem évjárat és alvázszám is kell, bár ez típus függő, de sok kocsinál voltak generációs frissítések amikor bizonyos dolgok mások. Lámpa tuti szokott változni, zár az nem biztos, hogy változott. Én most lámpát keresek bontóban a kocsimhoz és több féle is van ezért azt is megkérdezik melyik fajta van rajta.
2014. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 96.os a kocsim és csak 97-estől találtam a bontókban:(
2014. nov. 11. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt modellváltás?
2014. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden esetben az a legjobb, ha kiveszed a rosszat, és összehasonlítod amit adnak hozzá! A zárak ritkán változnak annyira, hogy az egy évvel későbbi ne legyen jó.
2014. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most rendeltem egyet bontóból,2000-es autóból szedték ki.Hát kiváncsi leszek!
2014. nov. 12. 07:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó lett! :)
2014. nov. 19. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!