Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alacsony fenntartású...

Milyen alacsony fenntartású autót tudok venni 3 millióért?

Figyelt kérdés

Ne kicsi,városi autó legyen,mert hosszú utakhoz is szükségem lesz rá.Nagyobb autó kellene,ami nem Audi,Bmw,Mercedes,mert azokat nem bírnám "fenntartani".

Esetleg Opel Insignia vagy Peugeot 508?

Nem értek hozzá,ezért kérnék segítséget.

Ha számít,nő vagyok.


2014. nov. 14. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nem biztos,hogy drágább lenne fenntartani egy Mercit mint egy 508-at!Másodszor: Új vagy használt? Benzin vagy dízel?
2014. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használt autóra gondoltam és dízelesre.Ahogy írtam is tényleg nem értek hozzá,csak annyit tudok,hogy az előző autóm egy Audi A6-os volt,2007-es és egy automata váltó felújítás majdnem fél millióba került.Ezt szeretném megelőzni egy olyan autóval,ami ha automata is,de nem kerül ennyibe.Nem kikötés az automata váltó,de tény,hogy azt jobban szeretem.
2014. nov. 14. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Középkategóriások között válogatnék: Mazda 6, avensis, passat, mondeo, accord, insignia
2014. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gombokból akarsz kocsit fenn tartani akkor rossz kategóriában keresgélsz :) SuperB vagy Passat esetleg tényleg egy mazda 6! De ha felmondja a szolgálatot a kettős tömegű lendkerék akkor mindenképpen 250e felett számolhatsz (mazdánál inkább 300felett)! A PDTDI motoroknál pedig ha lehal a PD elem akkor szintén szép lesz a számla végösszege!nekem SuperB-m van, 310ezernél feküdt ki a lendkerék! szóval egy autó életében jó ha egyszer kell cserélni!
2014. nov. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3Mért már kap 5 évnél fiatalabbakat , azokba meg CR motor van, nem PD
2014. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fel lett újítva fél gurigáért az automata váltó és most meg eladnád? Ha jó a motorja az A4-nek, akkor nem lesz vele már sok baj.

Az Insigniából a fiatalabbakat kellene megvenni, a régebbiek között vannak típushibásak (nem nagy hibák, de idegesítőek lehetnek).

A Peugeot-okról mindenhol azt olvasom, hogy női autómárka, az a külsőségek miatt lenne jó, de abból is az elérhető legfiatalabbakat érdemes venni az Insigniához hasonló megfontolásból.

Gondolom én, egyedülálló vagy (hogy itt kérsz segítséget), akkor nézz szét a kupék között is, elég lesz a két ajtó. Ha gyereket egyedül nevelő nő vagy, akkor is jó lehet a 2 ajtó.

2014. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!