Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvenc autómárkád?

Kedvenc autómárkád?

Figyelt kérdés
És érvelj is mellette, hogy szerinted miért jó AZ az autó.

2014. nov. 16. 21:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18%

"2000-től újabb BMW-k olyan szinten rossz minőségűek.."


LOL :)))

Szart se tudsz a BMWkrol.


A 98 ugye a szuletesi eved?

2014. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21

Nézzél már körbe te szerencsétlen. Senki nem bizonygatja, hogy az ő kedvenc márkája a legjobb a világon, csak az ilyen sza'nalmas béjemvések mint te és a gyönyörű társaid.

Húzzál a póverfánáticsra ott fényezd a sza'rodat.


Már qrvára unom, hogy napi 6 béembés kérdés van és a válaszokban is mindenkire rá akarják erőltetni a 316os fo'stalicskát.


Oké, a legjobb márka a bmb, én is azt fogok venni holnap és mindenkit lefizetek, hogy ilyet vegyen csak végre húzzatok már el innen a bajor sza'rotokkal!

2014. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
ki bizonygatta te idiota? Olvasni tudsz, hulyegyerek?
2014. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#21, vagy az IQ szintje. :D amilyen értelmes ez a kérdés...


de hogy érdemben is válaszoljak, én a Suzukit mondom (régi swift), és csodálkozom is , hogy eddig még senki nem írta le. :)

olcsó és megbízható.


ha a pénz nem számítana, akkor egy Aston Martin-t vennék, vagy méginkább egy helikoptert. :)

2014. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az egyik kedvenc a BMW, mégsem vagyok elszállt BMW mű-fanatic, és nem ajánlgatom, inkább lebeszélem róla azt, akinek úgyis felesleges lenne egy ilyen autó, mert látszik rajta, hogy csak azért veszi mert azt hiszi valaki lesz tőle. Vagy irigységből. Az ilyen ne vegyen, mert nem lesz tőle valaki és elégedett se lesz mert most már neki is van, nem csak a szomszédnak. Ez csak egy autó. Aki ért az autókhoz az ismeri részletesen szinte mindegyik modelljüket.

A Trollok azok akik lejáratják és osztják a tudományt (a hülyeséget) és vagy ajánlgatják, mert húúdekafa, vagy a még ostobábbak jönnek a már 10 éve is elavult "minden BMW-s egy bunkó agyagváza" című klasszikussal.

Az ilyen trolloknak sosem volt BMW-jük, csak unatkoznak.

2014. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

„#21, vagy az IQ szintje. :D amilyen értelmes ez a kérdés...”


Most nem azért, de 98-as IQ az olyan szar?

2014. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
27%

[link]


van még hova fejlődnie. ;)

2014. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy az nemigen fejleszthető.


Mellesleg attól még nem feltétlen ő téved ha mondjuk eggyel kevesebb az IQ-ja, bár jelen esetben tényleg nem neki van igaza. :)

2014. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!