Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy beépítetlen, új, autó...

Van egy beépítetlen, új, autó katalizátorom, valahol hallottam, hogy akár le lehet adni, illetve beveszik, megveszik valahol ezeket. Valaki tud erről valamit?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én feltenném hirdető oldalakra és esetleg beajánlanám a csere lehetőséget is olyan dologra amire szükségem van.
2014. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja 1. vagyok erről nem hallottam hogy beveszik megveszik, de általában ott szerintem rosszabbul jársz mintha magánszemélyek közt van lebonyolítva egy adás-vétel.
2014. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan loptad?
2014. nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bontott gyári katalizátorokért, akár 15-20e Ft-ot is adnak, nagy dízelekért még többet, de ha utángyártott, akkor nem ér semmit. Illetve ér, csak nem leadásban, hanem annak aki cserélni akarja az autóján.
2014. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!