Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha megtorpan a motorom?

Néha megtorpan a motorom?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy a karburátor lehet elkoszolódva , mert ha ráhúzom a szívatót mikor éppen nem akar rendesen megindulni akkor észhez tér. miután 25 felett vagyok ilyen probléma soha nincs, mindig jó. De van hogy indulásnál mintha lehörögne, vagy épp megindul, majd hirtelen fullad, és megint megindul de ha fullad és nem húzok egy kis szívatót neki nehezen szedi össze magát. Yamaha Aerox yq100

2014. nov. 17. 23:57
 1/2 A kérdező kommentje:
De gondoltam a gyertyára is , okozhat az ilyet? És még kimaradt, hogy üzem meleg, és hideg motornál is van ilyen , tehát ezt mindig csinálja , nem csak hidegen ..
2014. nov. 17. 23:59
 2/2 Armyz válasza:

Görgő cseréd mikor volt utoljára? lehet bekoptak és nagyobb gáznál fordulnak csak át a koptatott ponton.

Sebességnövelés illetve csökkenés esetében , hideg meleg állapotban simán lehet hogy ez okozza.

2014. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!