Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis lanynak milyen...

Friss jogsis lanynak milyen autot ajanlotok? Jo autot szeretnek, nem suzukit, corsat meg ilyeneket.

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 12:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy Porsche 911-et javasolnék. Szép is, jó is, nem is ócska.
2014. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Inkább egy Maserati GT-t... az se nem Suzuki, se nem Corsa..és nagggyon jóóó
2014. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

:D

Arban kicsit lejjebb mennek, max masfel milla :D

2014. nov. 19. 12:35
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
akkor audi vagy bmw!
2014. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Mé tán a smart meg a fofour akármid jobb lenne mint egy corsa vagy suzuki? Vegyed akkor aztat. Másfél milióból nem jön ki luxus autó. Vegyél astra g-t azt kész. Veszel egyet 1.3 milióé. Meg átíratod. Meg szervíz. Biztositas stb. És akkor talán kijösz 1.5 milióból
2014. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Most bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ha tudod, hogy mit nem szeretnél, akkor ergo valami után vágysz, van valami elképzelésed, tehát tudod, hogy mit szeretnél.


Mégis mik az elvárásaid? Mert az hogy "jó" autó az tág fogalom.

Én amikor friss jogsis voltam (én is csajszi vagyok) én sem akartam Suzukit meg hasonlókat (persze ugye közrejátszott az is, hogy mennyi pénzt sikerült összegyűjtenem, tehát nem egy Mustang-al kezdtem)


de csak így látatlanul is meg mernék bármiben esküdni, hogy mást jelent neked egy jó autó (így mások az elvárásaid), és mást nekem. És már mindenki másnak.

2014. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
toyota yaris. nem, romlik el soha, és könnyű vezetni.
2014. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem kiskategóriás autó kell, hanem alsó-közép, mint például az Astra, vagy Focus, vagy Golf, vagy Civic. Ezek elterjedtek, minden szerelő ért hozzájuk és alkatrész is van bőven még bontottan is. A középkategóriás autókat nagyon nem ajánlom ennyi pénzből, mert a fenntartásuk már nem a legolcsóbb és rendszerint ennyiért már sokat használtakat kapni belőlük.

Friss jogsi mellé még nem túl erőset kellene venni, 1.4, 1.6, 1.8-as motorral, ezeknek a fogyasztásuk se lesz magas. Vagy dízelt 1.9-es motorral.

2014. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
masfel millio? hmm sporolnek hozza meg egy picit es E34-M5 vagy atirassal, kezdoszervizekkel, stb. egy normalis allapotu E34-525i24v kintrol teli extrazva.
2014. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Német: Audi A3, Mercedes A, BMW Z osztály, VW, Golf,Polo

Volvo S60,C70

Ford: Ka,Fiesta,

Peugeot 207

Mazda MX

Opel

Mini


Sokféle autó létezik, nézegess.. nem csak suzukiból áll a világ..

2014. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!