Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legjobb gumimárka,...

Mi a legjobb gumimárka, személygépkocsira?

Figyelt kérdés
Téli-nyári?
2014. nov. 19. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Michelin
2014. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég átalános kérdés, így nem feltétlenül azt a választ fogod kapni, hogy a te autódra való méretben ár-érték arányban ez lenne a legjobb.


Szerintem a legjobb a Continental.

2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, van egy csoport jó gyártó, akikre rá lehet mondani, hogy ők az élvonal: Michelin, Bridgestone, Pirelli, BF Goodrich, Yokohama, Dunlop, Hankook, Toyo.
2014. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Continental, Dunlop és Michelin vált be, de a Bridgestone sem rossz.
2014. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem csomo michelin van/volt, télit is hordtam le nyáron, volt dolgom idősel, sztem jol birjak a strapat, vszinu inkabb vennek 1 kicsit hasznalt markasat (kb a felsoroltakkal egyetertek, vredestein is birta nem tom volt e) mint vmi no name gagyit, föleg ha vki nem 24/7 be vezet.
2014. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak Kleber volt, nem volt velük gond.
2014. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is ezt mondták a Kleberre, eddig senki nem panaszkodott rá, hát én igen. Utálom mióta megvan, minden körülmény között csúszik, viszont elkopni meg nem akar.
2014. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Continental
2014. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!