Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg kellett volna állnom?

Meg kellett volna állnom?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon levolt fagyva az út és láttam egy autót,hogy ki van rakva az elakadás jelző,és az autó kicsit ferdén állt,valószínű megcsúszott.

A srác kint állt az autó mellett, lelassîtottam, de mikor láttam, hogy. Kint áll a kocsi mellett tovább jöttem, mert ez egy nagyon forgalmas útszakaszon történt, városon kívül volt, de úgy gondoltam nem állok meg mert biztosan hívott már segítséget.

Meg látszólag nem volt semmi baja.

De most azért eléggé bűntudatom van, hogy nincs e baja.


Minden esetben köteles az ember megallni?



2014. nov. 20. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
-csak akkor kell megállnod,ha te csaj vagy és tetszik az autója mellett álló csávó és máshogy nem tudnál vele megismerkedni,
2014. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Ha fenáll annak a lehetősége hogy valaki megsérülhetett akkor igen.Nem tudhatod hgy volt e lehetősége segítséget hívni. Egy kérdés erejéig lelassítani,megállni igazán nem nagy dolog.
2014. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Legközelebb ha ilyen van és lassítasz akkor már dobd ki a kötszereket neki és nem lesz bűntudatod :)

A viccet félretéve nem hiszem, hogy ilyenkor köteles lenne megállni az ember, de ha ilyen van én általában meg szoktam kérdezni, hogy tudok e valamit segíteni.

2014. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Annyit megtehettél volna-jó reggelt, valami probléma, tudok, kell segíteni... ? Én is megteszem! Mj Tegnapelőtt egy kocsit kellet bebikáznom SOS-ben!
2014. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
89%

Megállhattál volna érdeklődni (bár ennyi erővel minden autós megállhatott volna).


Ha lett volna bármi baja, akkor biztosan integetett volna, hogy állj meg. Nyugodtan állt az autója mellett, nem volt semmi gond.

2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Ha nem a szemem láttára történik a baleset, akkor fix, hogy nem állok meg. Akár haldoklik valaki, akár nem.
2014. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. 40 éve, ha lerobbant autó állt az út szélén, perceken belül min. 8 autós állt meg, és hajolt a motorházba. 30 éve már csak akkor történt ilyen, ha azonos típusú kocsi vallott kárt. Manapság legfeljebb akkor áll meg valaki, ha egy csinos szőke nő autója robbant le. :)
2014. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!