Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S? Helo mindenkinek!...

Guyen laszlo kérdése:

S. O. S? Helo mindenkinek! ELVESZITETTEM AZ OSSZES KULCSOKAT. Az autot kulfoldon kellett hagyam Belgiumban haza szeretnem hozni de kulcsok nelkul nem megy. Valami okosagot szeretnek? Kapni toletek. Köszönom! Fiat Punto 176. evj.1997,1.1i 55s

Figyelt kérdés

S.O.S ?? Helo mindenkinek!

ELVESZITETTEM AZ OSSZES KULCSOKAT. Az autot kulfoldon kellett hagyam Belgiumban haza szeretnem hozni de kulcsok nelkul nem megy....valami okosagot szeretnekkapni toletek? köszönom!

Fiat Punto 176. evj.1997, 1.1i 55s



2014. nov. 20. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
keress ott egy lakatost, aki egy dekóder segítségével nyerskulcsból készít neked egy újat (vagy 2-t)
2014. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És a lakatos hozzárendeli az immobiliserhez az új kulcsokat? Mert ugye nem sima, imo nélküli nyers kulcsra gondoltál...?
2014. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lakatost keresni kulfoldon eleg nehez dolog mert akik ott vannak kulcsmasolok azok tudomasom szerint foglakoznak nyerskulcsokkal es rendszamtablakeszitesel es max meg cipojavitasaval....

Magyarorszagon vannak erre megoldasok de kinn mar nem hiszem hogy csak ennyi lenne. Kulfoldi Fiat marka servic 680 eur ert ad zargarnitirat az auto erteke 400 eur :(

2014. nov. 20. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tréler, és majd itthon megoldod olcsóbban.

De az is benne annyiban, mint az autó értéke.


De egy repjegy, vagy vonatjegy, vagy egy másik kocsi üzemanyagköltsége (ami kivisz) oda-vissza sem olcsó.

Vagy megtalálod a kulcsokat, vagy az autó kintmarad, és valahogy lepapírozod, hogy eladtad, elbontottad, külföldön bontóba adtad, hogy ki tudd vonatni a forgalomból. A kulcs megtalálásáűn kívül bármi más többe kerül, mint maga az autó.

2014. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a keszseges segitsegeket.

Idaig a legmegfontolandobb valasz mit kaptam az auto kivonasa a forgalombol.... bar kar erte mert idaig problema mentes kocsi volt.

2014. nov. 21. 02:04
 6/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán van immo benne? legrosszabb esetben az is megoldható, fillérekért kapható chip amit egy ügyes mester meg tud oldani


vagy kiköti

2014. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán ki lehet iktatni az indításgátlót, főleg 1-es puntonál. Beszélj egy autóvillamossági szakival mielőtt kivonatod a forgalomból.
2014. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A problema megoldva... kellett 1zarbetet es az immobiliser es ebbol lett hozza keszitve kulcs. 25rugo plussz 130e utikolcsek oda vissza.
2014. dec. 6. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez jó hír. Sajnos bejött amit írtam, a hercehurca kb. annyiba került mint a kocsi értéke. ha kötődtél hozzá, akkor értető.

Hahu-n szétnéztem, 80-100 ezertől indultak az 1.1. 55 s Puntók, 155-ért már használható állapoúak is akadtak.

2014. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy sárga angyal, vagy a legolcsóbb megoldás hogy verd be az üveget... Régi kocsi, bontóból is nagyon olcsón szerzel bele...
2014. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!