Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogónál mennyivel biztonságo...

Robogónál mennyivel biztonságosabb ha láncal (10mm) van lekötve mintha a hátsó kerék egy u-lakattal (kryptonite)?

Figyelt kérdés
robogó

2014. nov. 20. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Plusz még hozzálakatolod egy nehezen mozdítható harckocsihoz ilyennel:

[link]

Ennek görgői forognak fűrészelési próbálkozás közben. A láncot szerintem könnyű elfűrészelni.

Plusz még figyelni is szoktam amikor még volt motorom. Lopási próbálkozáskor nyugisan csak annyit mondtam a tolvajnak hogy a nyakán próbálja ki azt a fűrészt, mert azzal jót tesz a társadalommal. Majd a hülye hajoldozva annyit mondogatott hogy bocsánat, majd elszaladt. (Véletlen lehetett az egész. :))

2014. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg egy riasztó. Nem nagy cucc. Valami kínai ebayes tökéletes és hatásos.. :)
2014. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt már alkalmad a képen látható lakatot tüzetesebben megvizsgálni?

Tiszteletet parancsolóan néz ki, csak az a hibája, hogy a fémhengereket egy nevetségesen vékony sodrony tartja össze, s némi feszgetés után két hengert el is lehet annyira mozdítani, hogy a sodronyhoz hozzá lehessen férni...

Ilyen lakatom van, s a hidegben rideggé vált műanyagborítás elrepedt, ekkor láttam meg, hogy a sodrony mennyire vékony.


https://www.youtube.com/watch?v=tauVZScXCYo

2014. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2014. nov. 21. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!