Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.5 v6 tdi-re milyen...

Audi A6 2.5 v6 tdi-re milyen sportkipufogó ajánlott?

Figyelt kérdés
Sportkipufogót szeretnék alá venni, a v6-os dízel motor miatt kell valamire különösen figyelni? Vagy ha veszek alá egy univerzális sportdobot az is jó lesz? A középső dobot is ki szeretném iktatni. Előre is köszi a választ :)

2014. nov. 21. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos. Dizel ala egyenes kipufogo kell ha katalizatoros akkor a katalizator utan mehet 1 kopp egyenes es ures rendszer. Jo mely hangja lesz es hangosabb is. Olyan 50ert mezcsinaljak neked tokeletes minosegure
2014. nov. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy normális sportkipufogó rendszert. Persze az nem olcsó ellenben egy normális gázdinamikailag is megtervezett rendszered lesz. Ez kb. olyan mint a gagyi optikai tuning s a szélcsatornában is ellenőrzött megtervezett rendszer.
2014. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dizelnel nem lenyeg annyira mint a benzinesnel. Csak annyi h ures legyen es menjen ki rajta az anyag
2014. nov. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre az autóra, ezzel a motorral nem szokás "sport"kipufogót tenni. Néhány TDI-n hallottam már ilyet, hát egyszerűen rémes. A V6-nak nagyon finom és kellemes hangja van fordulaton, ne akard elrontani.
2014. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Sztem egy v6-os dízelnek nincs csúnya hangja sportkipufogóval. Csak attól tartok hogy rakatok alá egy sportdobot, középső dobot kiszedetem, és nem lesz nagy hangbéli változás. Szerintetek?
2014. nov. 26. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
egyenes rendszerre szavazok. 60-as kopp egyenes a katalizátor után. az az igazi ;)
2014. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ordítana nagyon? Mert megsüketülni se akarok :D
2014. nov. 30. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. A dizel halkabb alapbol plusz a turbo csokkenti a hangot is.
2014. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! :)
2014. dec. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!