Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond, ha a kocsi...

Mi lehet a gond, ha a kocsi akkutöltő nem tölti fel az aksit? Tegnap este fel tettük tölteni ma reggel néztük meg és még félig sem volt feltöltődve! Az akku töltő valamiért le áll egy idő múlva! Most reggel ugyan ez volt.

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 08:51
 1/6 kata kata ***** válasza:
Vagy a töltőd rossz,vagy az aksid zárlatos.Próba egy másik töltővel.
2014. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.öreg az akksi

2.kínai a töltő

3.nincs az akksiba folyadék

4.kínai az akksi


Az autó sem tölti,vagy napi pár km-t teszel meg világítás mellett?

2014. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most volt generátor csere! De én nem is értek nagyon hozzá mert lány vagyok! :) csak a barátomnak szeretnék segíteni! Az előbb hívott, hogy vegyek egy másik töltőt...
2014. nov. 21. 10:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Zárlatos nem lehet mondta a barátom...Nem rég vettük szval nem is régi! Azt nem tudom, hogy ebbe kell e víz :) olvastam, hogy van olyan amelyikben nem kell.
2014. nov. 21. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérjetek kölcsön egy másik töltőt..:-)
2014. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha zárlatos valami, akkor az adott áramkört leveri (kicsapja a biztosítékot :D )

szóval a kettőből valami szar. Akksi vagy töltő.

2014. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!