Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha én elviszem az autómat egy...

Ha én elviszem az autómat egy tuning szervízbe hogy építsék át full spoilerezés, beltérbe sportormány sportülések hifi akkor az hivatalos átalakítás?

Figyelt kérdés
Motort elvinném a RedSuns szervízhez, róluk sok jót hallottam. Akkor ezekről az átalakításokról mindről kapok műbizonylatot vagy egyéb papírokat? Illetve a karosszériaátépítésről is? ültetésről, sportülésről, sportkormányról, nagyobb fékekről, új színről? Vagy pontosan hogy működnek az autók átalakításával foglalkozó cégek? Illetve karosszéria átalakításhoz magyarországon kik a legjobbak?
2014. nov. 22. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van műbizonylat mindenről akkor oké a dolog.
2014. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ne felejtsd el bejelenteni az önkormányzatnál, hogy most már nem 125, hanem 175 kW-os az autód, több lesz a súlyadó, vagy minek hívják mostanában.

Ha rájönnek bünti...

2014. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. A többlet teljsítmény bejelentése és hivatalossá tétele kb mennyi plusz költség? Ezek a hivatalos dolgok nem tudom hogyan mennek. Mert alapból úgy tudom 5%-ot lehet növelni a teljesítményen, de gondolom mint mindenre, erre is van megoldás.
2014. nov. 22. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A tuninghoz képest apró pénz.Amire minden hivatalos lesz a kocsidban az egy családi ház ára minimum
2014. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!