Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az eredetiség vizsgálatnál...

Az eredetiség vizsgálatnál pontosan mit néznek?

Figyelt kérdés
Például az autómba nem vehetek alkatrészeket, új motort, stb.? Valami ilyesmit hallottam, de szerintem ez nem teljesen így van. Nem úgy van, hogy pl. egy Ladába nem rakhatsz Honda motort? Hogy kell ezt az eredetiség dolgot pontosan értelmezni?
2014. nov. 22. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eredetiségvizsgálaton a gépjármű egyedi azonosítójeleinek eredetiségét vizsgálják. Vagyis azt nézik, hogy egyáltalán megegyezik-e az autó azzal, ami az adatbázisban ezen rendszám alatt szerepel, mi a váz- és motorszáma és ezek a számok gyáriak-e vagy látszik az utólagos mókolás nyoma. Új alkatrészeket vehetsz az autóba, csak a motor és a váz az legyen, aminek lennie kell. Nem baj, ha nem indul be, az ott nem lényeg. Az alkatrészek megfelelőségét a műszaki vizsgán ellenőrzik, a nem típusazonos nagyfelni, hurkatöltő-kipufogó, vasalódeszka és egyéb ott bukik ki, ha épp olyanja van a vizsgáztatónak.
2014. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Motorszám mond valamit cuni? Motorcserénél átírnád rotringal oszt jó van?


(Például az autómba nem vehetek alkatrészeket, új motort, stb.? Valami ilyesmit hallottam, de szerintem ez nem teljesen így van. Nem úgy van, hogy pl. egy Ladába nem rakhatsz Honda motort?)

2014. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!