Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeket is ki kell szedni egy...

Ezeket is ki kell szedni egy simson s51 blokk széthúzásához?

Figyelt kérdés

Minden ki van szerelve mindkét oldalról, csak pár bigyó maradt hátul. Az a gond hogy gőzöm sincs hogy mik azok, és hogy hívják. Kissé vonakodom azt is ott szétszedni, mert olyan bonyolultnak tűnik hogy nem tudom később majd össze tudom e szerelni ujra jól. Ezekről lenne szó, nekem is valahogy így fest most a blokk ezen része:

[link]

Jó azért sejtem hogy nem lehet megúszni ezt a blokk-széthúzást anélkül hogy szétcseszném "azt" "ott".

De oké. Akkor hogy kell? mert nemnagyon látok ezen a szerkezeten kicsavarozható csavarokat. Előre is köszi a válaszokat, ja és, azt hogy amatőr vagyok tudom anélkül is , hogy néhányan savanyú stílusban emlékeztetnének rá, ugyhogy ilyenfajta beszólásokat nem kérek, köszi . :)


2014. nov. 23. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott nem kell szétszedni semmit a blokk széthúzásakor, csak arra ügyelj hogy ha rendes széthúzószerszám nélkül szeded szét (ejnye-bejnye) akkor a lánckeréktengely (váltótengely) is jönni akar kifelé, na azt a helyén kell tartani kalapáccsal finoman kocogtatva (valamit teszel a tengelyvégre és azt ütöd).
2014. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 joco5582 ***** válasza:

Az a baj, hogy ha gyakorlott vagy talán tényleg ügyesen egybe lehet tartani, de a kérdés az, hogy minek? Összerakni a váltódobot nem nagy mutatvány. Meg kell nézni néhány összerakós videót és az alapján dolgozni.

Egyet értek az előző hozzászólóval. Szerszámok nélkül csak rontasz a blokkod állapotán. Példának okért, hogy szeretnéd széthúzni a blokkfeleket? Aztán ha nincs szerszám, hogyan szeretnéd a csapágyt lehúzni a főtengelyről? Vagy hogyan tudod majd megnézni a főtengely ütését, pontosan gyujtást állítani.

Filléres motor a Simson de szerszámok nélkül precízen, ezt se lehet szerelni. A klubon a megyében nincs véletlenül valaki segítene. Ha csak a szerszámokat adná valaki kölcsön sokkal előrébb lennél. Tudom, hogy írtad, hogy nem akarsz beszólásokat, és nem is annak szánom. Jószándékkal mondom. El kell rontani néhány dolgot, ahhoz hogy az ember megértse ezeket. A kérdés az, hogy te ezen akarod-e végigjárni az utat.

2014. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!