Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul az autó. Tuti az...

Nem indul az autó. Tuti az aksi a gond, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Hibajelenség: Jó pár hete nem használtam Golf 4-es típusú járművemet. Most, ahogy beültem, nem akart indulni, indításnál egyből bekapcsol a riasztó és kész. Egyéb dolgok még mennek, pár a világítás mintha halványodna.

Mit lehet vele kezdeni? Tudom, hogy már hideg van. És mikor próbáltam akkor is hideg volt, esetleg napközben mikor még viszonylag jó idő van, létezik, hogy beinduljon?



2014. nov. 23. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A képlet nagyon egyszerű: Egy új aksi.
2014. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát ott meghalt az akksi. Sajnos azon már a töltés sem segít, ha pár hetet nem bír ki állva.
2014. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tolásra sem indul? Azért én a helyedben elkezdeném feltölteni.
2014. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet előtte sem sokat használta, és nem volt már akkor sem sok töltés benne, amikor hetekre otthagyta! töltsd fel akkumulátor töltővel 100%-ig, akkor kiderül hogy meddig bírja. vagy esetleg bikázd be, és menj vele legalább 70-80 km-t
2014. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irány egy autó villamosságis. az megmondja neked hogy az aksi-e a rossz, vagy valami más zárlat van esetleg. aksiba megfelelő a folyadék szint?
2014. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!