Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnit szeretnék venni és...

Alufelnit szeretnék venni és találtam egy ígéretes darabot, írtam is a hirdetőnek és ezt írta vissza! Többi lent! Ez befolyásol valamit vagy kuka a felni?

Figyelt kérdés
"Igen, megvan mind a 4 tehermentesitő gyürü, az osztokör pedig 4x114,3 Annyival szeretném még a hirdetéshez hozzátenni, hogy az egyik felninek a furatai oválisak, mintha modositani szerettek volna az osztokörön, vagy nem tudom mi lehetett az inditék, de az utologosan furt rész nem megy le addig a részig ahol a csavar felül, a csavarok stabilan a helyükön állnak és a felni futásával sincs semmi gond (gumiszerelésnél is megerösitik ezt, centirozásnál)"

2014. nov. 24. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kihagynám a helyedben.
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zűrös!Hagyd ki!

Egyébként nem tudom mit lehet imádni a sok giccses alufelnin.Egy csomó pénz,és tök nyálas szerintem erőltetni mindenféle ezeréves gépet ilyen felnikkel.

Szélesített acélfelni ezüst színben tök laza,egy kis ültetéssel.

2014. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy fellazult a kerék csavar és ki szopta a felni furatát. Azért ovális.
2014. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kúpossága megmaradt a lyukaknak, akkor tehermentesítő gyűrűvel szerelve nem lesz vele probléma. Léteznek gyárilag is ovális furattal ellátott felnik. (Főleg USA-ban)
2014. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ki, a 4 felniből 1 durván sérültnek tekinthető. Ha oválisan jó lenne, akkor gyárilag úgy adták volna ki.
2014. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem utólagosan van így, ez gyári.

Szerintem valamikor megsérült a 4. felni, és nem kaptak ugyan olyat, csak ilyet. Ellenőrizd le, hogy ennek, amit feltették képnek, és a többinek megegyeznek-e az adatai.

2014. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt mondta a tag hogy csak ennek az egy darabnak ilyen ovális a fúratja
2014. nov. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!