Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha forgalmi vizsga előtt...

Ha forgalmi vizsga előtt megiszok egy felest nem lesz belőle probléma?

Figyelt kérdés
Csak, hogy kicsit megnyugodjak. :D
2014. nov. 26. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Már érzem milyen felelősségteljes vezető lesz belőled!
2014. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az leszek, csak ez stresszes szituáció. :D
2014. nov. 26. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, ha nagyon izgulós vagy, még rosszabb is lesz a lebukás faktor miatt. Ha meg nem vagy annyira izgulós, egy feles nem segít. Inkább csokit egyél, az beválik, és egy tonna rágót se kell bevenned utána!:)
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na jó, de ha már most mernél inni vizsga előtt, akkor azért kell hozzá bátorság...innentől kezdve bármikor ihatsz egy kicsit, egy kis stressz levezetésképp! :(
2014. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
előtte aláíratnak veled egy papirt hogy sem kábitószert, sem alkoholt nem fogyasztottál.
2014. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Így tuti nem fogsz átmenni a vizsgán. Lehet megnyugtat, de tompítja az érzékeket és lassulnak tőle a reflexek. Nekem eddig 2-3 olyan alkalom volt amikor éreztem hogy alkohollal ebből a szituációból nem jöttem volna ki élve, ez épp elég volt hogy még egy sört se igyak vezetés előtt.

Mellesleg, ha a vizsgáztató megérzi rajtad az alkoholt, és olyan kedvében van, akkor aláiratja a papírt hogy nincs alkohol a szervezetedben, majd elküld vérvizsgálatra (megteheti), és feljelent a rendőrségen.

2014. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább járj busszal.
2014. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ki(k) az(ok) aki(k) lepontozzák a válaszadókat, de én nagyon nem örülnék neki, ha szembejönne velem a kérdező. Úgy meg főleg nem, ha az én sávomba jönne.


A lepontozók támogatják az alkoholt vezetés előtt??

2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Én szinte talajrészegen mentem át kreszből,mert ugyanilyen stresszes vagyok.

Ha valamire ráparázok,elfelejtem még azt is amit addig tudtam xDDD

2014. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor vodkát igyál mert azt nem érzik meg rajtad. Amúgy is, ki látott már olyat hogy egy tanulóautó állított le a rendőr és megszondáztatta? Senki..
2014. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!